O zespole muzycznym "DOBRANI"

Zespół wykonuje muzykę na żywo. Wszyscy muzycy to pasjonaci, dla których praca w zespole stanowi wielkie hobby, w składzie są ludzie wykształceni muzycznie, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy nad oprawą muzyczną różnych imprez. Grupa używa instrumentów elektrycznych, jak i akustycznych. Utwory wybierane przez nas pochodzą z gatunku: pop, dance, rock, disco, czy też z kręgu muzyki biesiadnej i zawsze cechują się odpowiednio dobrym  poziomem muzycznym i tekstowym. Jak już zostało powiedziane muzyka wykonywana jest na żywo, bez użycia playbacku z dyskietek, dysków itp., jest ciekawie zaaranżowana, porywa do tańca i do wspólnego śpiewania.

Szeroki repertuar daje nam swobodę doboru i dopasowania muzyki do każdego rodzaju imprezy: wesela, balu czy festynu. W większości są to utwory, które porywają publikę do zabawy ale też nastrojowe piosenki, wielkie szlagiery i nowe hity. W czasie ciągłej aktywności w repertuarze stale gromadzą się nowe utwory o różnej stylistyce muzycznej, przeznaczone dla wielu grup wiekowych.

Zespół od dawna inwestował w nagłośnienie i instrumenty, dlatego dziś może cieszyć brzmieniem na wysokim poziomie, a imprezy wyróżniają się wysoce dobrym i wyraźnym dźwiękiem. Wszyscy instrumentaliści używają markowego sprzętu, co znacznie wpływa na technikę gry i daje pewność na scenie. Nasza aparatura nagłośnieniowa, ma profesjonalne brzmienie oraz potężną moc i może z powodzeniem służyć do nagłaśniania imprez plenerowych takich jak festyny, pikniki, dożynki itp.

Prowadzenie i oprawa imprez muzycznych

Fachowo poprowadzimy imprezę jaką jest wesele, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami i życzeniami klienta. Na prezentację swoich możliwości zainteresowanych zapraszamy na próby celem usłyszenia nas na żywo i wybrania repertuaru. Polecamy utwory z różnych kategorii muzyki - od piosenki biesiadnej, przez typowo weselną, do najnowszych hitów. Do każdego grania podchodzimy w sposób szczególny dlatego program na wesele czy inną imprezę dokładnie omawiamy i ustalamy wspólnie z klientem.

Nasze doświadczenie na scenie weselnej, pozwala nam na dobre dopasowanie treści muzycznej do upodobań uczestników imprezy, daje możliwość otwartego, wesołego kontaktu z publiką.

Wybór zabaw oczepinowych i konkursów weselnych pozostawiamy w gestii klienta. Jedynie podpowiadamy, które z nich się ogólnie podobają i ustalamy, jak je przeprowadzić, by goście byli usatysfakcjonowani, nie nudzili się i mieli poczucie, że nie przeciągają się one w czasie. Nasz program sprawdził się już nie jeden raz.

Na życzenie możemy też zagrać na poprawinach.

Znajomość pop kultury młodzieżowej sprawia, że z powodzeniem obsłużymy zabawy szkolne typu studniówka czy bal maturalny. Zawsze też jesteśmy otwarci na nowe propozycje.